| Armenica a întrebat:

Buna fetelor am si eu o problema.Ma epilez cu aparatul pe picioare (stiti voi cel cu pensete care smulge parul) si dupa cum bine stiti, daca folositi si voi creste par sub piele asa mi-a crescut si mie si nu stiu cum sa-l scot...pe o portiune mica sunt toata neagra din cauza parului de sub piele.Stiti cum as putea sa-l scot?

Răspuns Câştigător
| afrodita3333 a răspuns:

Cu penseta sau cu un ac ai grija sa dai unstensila cu putin spirt daca esti sensibila si un gomaj inainte ar ajutawinking

4 răspunsuri:
| xXkenzorXx a răspuns:

Nu se scoate...

| Azµre a răspuns:

Cu un vârf de ac... e grea operațiunea dar nu ai ce îi face...

| Kasia a răspuns:

Fa-ti un scrub din zahar si ulei de masline dupa dus cand porii sunt deschisi sau incearca sa il scoti cu un ac sterilizat

| LoriLoL a răspuns:

Si foloseste gel de dus cu particule de gomaj si burete.