| nicoleta_2164 a întrebat:

Stiti cumva niste gomaje pentru eliminarea parului crescut sub piele? de fiecare data cand ma epilez (cu aparatul) imi apar o multime de fire crescute sub piele. am incercat sa le iau cu penseta, dar nu am rabdare sad

1 răspuns:
| Laura927 a răspuns:

Asta e problema aparatului de smuls! unele persoane nu il pot folosi din aceasta cauzasad gomajele nu vor fi atat de puternice niciodata, si sa risti sa folosesti o manusa abraziva ranesti pieleasad