| edda a întrebat:

Buna fetelor! Am terminat recent niste cursuri de coafor, insa nu am destule cunostinte si experienta pentru a ma angaja ca si coafeza la un salon, daca voi solicita o angajare ca si ucenica pentru inceput voi fi platita? a mai procedat cineva astfel?

4 răspunsuri:
| 123lalala a răspuns:

Buna, normal ca vei fi platita chiar daca vei fi un ajutor, poate nu cu atatia bani, dar totusi primesti cativa. Sper sa ai mult noroc!

| edda explică (pentru 123lalala):

Multumesc! :*

| 123lalala a răspuns (pentru edda):

Fundita? puppy dog eyes

| Serester_Mihai_1984 a răspuns:

Scoala de Hairstyling -Scoala de Coafor din Bucuresti a lansat si varianta cursului Online.

Adica facu cursul de acasa, te loghezi la platforma si sunt ore de video-uri in limba romana. Adrian Niculescu preda, este hairstylist de 11 ani pe la intercontinental, lido, dorobanti.

Sau daca va inscrieri la cursurile scolii primiti cursul online gratuit.

Ia incercati http://cursuri.stilistultau.ro/cursuricoafor

Recomand