| Christyne a întrebat:

Fetelor as vrea sa alcatuiesc si eu o tinuta pentru seara de Revelion dar care sa o pot purta si la majoratul meu(10 ianuarie). Eu sunt genul mai sport, casual... dar in cele 2 seri vreau sa fiu altfel.Eu ma gandeam la o camasa lunga, alba cu o curea lata, neagra sau camasa si vesta neagra...jeansi inchisi la culoare si pantofi cu tocuri.Pantofii sa fie cu decupaj la bot? Lac? Dati-mi idei de tinute, fiti creative. Vreau si imagini daca se poatehappyDau fundita celei mai frumoase tinute(mentionez ca nu vreau fuste/rochii)

Răspuns Câştigător
| cristiniqzapa a răspuns:

Deoarece vrei o tinuta care sa se potriveasca la doua ocazii, eu iti zic sa elgi combinatiile rosu-negru sau rosu-alb.
Iti poti lua o camasa mai lunga, rosie, cu o curea sau o vesta neagra, blugi negri skiny si o pereche de botine sau pantofi cu botul rotund, nu ascutit, care, daca gasesti pot avea si o fundita in varf. Pantofii sa fie rosii.
:*

3 răspunsuri:
| sweety_1169 a răspuns:

O camasa alba cu o curea neagra lata cu fundita e f simpatica si cu niste colanti negri si niste botine cu toc sau platforma ar venii superbhappy sau niste blugi albastri simpli cu o bluza mai finuta sa aiba ceva special gasesti tu si botine cu toc happy

| StaRmAgiC a răspuns:

Hmm...pai gen camasa alba cu curea neagra elastica.pantalonii negri gen elegantzii si pantofii cu toc...albii...

-ar venii misto...

sau...

http://www.starshiners.ro/......-karo.html

poti gasi aici.sau urmeaza sfatul meu:-*