| anonim_4396 a întrebat:

Buna,fetelor! As vrea sa va intreb ce metoda mai eficienta de epilare folositi in zona inghinala pentru a nu va irita? Acasa sau la salon?

Răspuns Câştigător
| xButterflyxX a răspuns:

Eu ma duc la salon si ma face cu ceara, mi se pare cea mai eficienta metoda chiar daca doare putin, te da cu pudra inainte, mie-mi apar acele bubite rosii, insa a doua zi este ok, n-am nicio problema.

3 răspunsuri:
| scarletjo a răspuns:

Buna! La salon, epilarea cu ceara traditionala(calda). Pentru a nu te irita inainte de epilat trebuie aplicata pudra, iar dupa epilat apa termala, iar apoi Baneocin unguent.

| blk23 a răspuns:

Epilator cu cap special pentru zone sensibile