| anonim_4396 a întrebat:

Buna fetelor! Care considerati ca sunt cele mai bune produse in materie de make-up (ma refer la firma) ? Incepand de la creme,fond de ten,blush,farduri,ruj, etc. As dori sa va spuneti parerea doar daca ati testat aceste produse pe pielea voastra! Mersi!

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Blablabla0012 a răspuns:

Pai o crema pentru fata, dupa care un fond de ten deschis, dupa pudra nuanta ta dupa un blash roz, un fard care sa evidentieze culoarea ochilor urmat de un tus negru pentru contur dupa un ruj un roz frumos nu prea deschis. Acestea le gasesti la Avon sunt foarte bune la fel sh cele de la Oriflam.

| Blablabla0012 a răspuns:

Pai o crema pentru fata, dupa care un fond de ten deschis, dupa pudra nuanta ta dupa un blash roz, un fard care sa evidentieze culoarea ochilor urmat de un tus negru pentru contur dupa un ruj un roz frumos nu prea deschis. Acestea le gasesti la Avon sunt foarte bune la fel si cele de la Oriflam.

| nataliaduchess a răspuns:

Cele mai bune produse de make-up sunt de la firmele mari,cum ar fi Rimmel London,chiar si Avon, poate.Dar exista peste tot produse bune, insa poate nu toate sunt potrivite pentru tine.Eu folosesc rimeluri,farduri, luciuri si pudre de la Rimmel London si chiar daca sunt mai scumpe unele, calitatea lor este buna. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| valeluvyou a răspuns:

L'oreal Paris sau Maybeline NewYork sau Rimel London sunt super!