| ZuzyGirl a întrebat:

Hey,fetelor! Care sunt, dupa parerea voastra cele mai bune produse de la Avon/Oriflame.Mltumesc! happy

Răspuns Câştigător
| Rebelshy a răspuns:

La avon sunt bune produsele de ingrijire cele de la planet spa, mie imi plac foarte mult mai ales masca hranitoare pentru par cu ulei de masline iar de la oriflame imi plac produsele de machiaj, mai ales corectoarele...sunt foarte bune.happy Sper ca te=am ajutat kiss

| ZuzyGirl explică (pentru Rebelshy):

Aha...multumesc pentru ajutor! happy

3 răspunsuri:
| DragosteDePrimavara a răspuns:

Sephora,baby ...SEPHORA!

| ZuzyGirl explică (pentru DragosteDePrimavara):

Am fost in SEPHORA si stiu ce produse au dar cel mai apropiat mall in care am gasit acest magazin e la 80 de km de mine. Oricum, multumesc! happy