| maryangelll a întrebat:

Buna fetelor! Care rimeluri credeti ca sunt mai bune, cele de le Avon sau cele de la Maybellinne? Astept raspunsuri de la cele care le-au incercat. P. S.:Eu pun accentul si pe volum, dar mai mult pe alungire. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| GabrielaSandica a răspuns:

Draga mea,

Vreau sa te informez ca daca te uiti in brosurile noastre o sa vezi sigla casei regale a Romaniei ca sunt furnizorul lor si sigla de superbrand. Aceste 2 sigle ne reprezinta calitatea produselor. Ca sa meritam aceste 2 sigle am trecut prin niste teste foarte riguroase si am concurant impotriva tuturor brandurilor de cosmetice.
Am incercat toate rimelurile de la Avon si avem rimeluri pentru toate tipurile si felurile de gene, dar le-am incercat si pe cele de la maybelline si am ajuns la concluzia ca au produse la un pret mare cu o calitate scazuta.
Rimelul care vibreaza de la Maybellinne nu este la fel de bun ca cel de la Avon si sa numai zic de pret 37-38 lei Avon si la Matbellinne este vreo 55-60 de lei parca.

La Avon ai rimel pentru gene lungi, alungire, arcuite, mai negre, mai dense si gene separate. In functie de ce vrei sa faca rimelul asa ti-l alegi.
Pentru detalii ma poti contacta
Ambasador Avon si Senior Coordonator

5 răspunsuri:
| nodeerskulls a răspuns:

Eu am incercat si Avon si Maybelline, dar raman fidela Avon-ului. Ofera rimeluri mai de calitate la preturi mult mai mici fata de Maybelline. Recomand cu caldura rimelul Supershock de la Avon, de care nu reusesc sa ma despart deloc laughing

| DeeDee007 a răspuns:

Maybelline happy

| Sid23 a răspuns:

Eu as opta pentru Maybellinne. thinking Mi se pare o firma mult mai buna si mai de incredere, parerea mea.happy Acum depinde de tine ce preferinte ai.^^

| alinutza_4400 a răspuns:

Super Shock love struck

| anilorak a răspuns:

Avon