| Lina1993 a întrebat:

fetelor!
Cat sunt de rezistente unghiiutele acelea artificiale cumparate din magazine?(cele care se lipesc cu ajutorul unui lipici special, costa cam 3-5lei un set)
Maine seara intentionez sa merg la o petrecere si nu vreau sa apelez la unghii cu gel, vreau sa le dau jos dupa noaptea respectiva.

Răspuns Câştigător
| stefania94 a răspuns:

Nu sunt deloc bune. Daca zici ca dupa noaptea respectiva vrei sa le dai jos, e ok, dar nu poti sa faci nimic, iti pica automat.

1 răspuns:
| Dippa a răspuns:

Depinde cu ce le lipești...