| purpleeyes a întrebat:

Imi puteti sa imi spuneti va rog cum asi putea sa imi pun unghii false dar nu cu gel sau acril din acelea cumparate ce se lipesc cu lipici(in tubulet mic). Eu am auzit ca asi putea sa dau cu un start de lac incolor si sa mi le lipesc cu superglue sau cu alt lipici si apoi aplic unghie.Lacul este sa nu iti arda lupiciul unghia.
Imi puteti da alte solutii?
Va rog
URGENT trebuie sa merg la nunta

Răspuns Câştigător
| gHelena a răspuns:

Faptul ca trebuie sa mergi la nunta nu te obliga sa porti unghii false. Sezonul acesta sunt in mare voga unghiile scurte si colorate. In plus, stii cum se spune: ce e simplu, e genial. Daca vrei o manichiura speciala pentru petrecerea la care vei participa, mergi la un salon si profesionistii de acolo iti vor recomanda cele mai potrivite modele, fara a-ti incarca lookul cu unghii false. Daca vrei sa iti faci singura manichiura, te poti inspira de pe siteul http://www.divahair.ro/......_se_poate! Un gand bun, Elena.

1 răspuns:
| Elena_1558 a răspuns:

Nu stiu... du-te la salon sau intreab-o pe cea mai buna pry a ta