| Ankesenamon a întrebat:

Buna fetelor, caut si eu un parfum de foarte mult timp, miroase a ceva exotic dar foarte soft in acelasi timp, nu stiu sa explic exact, este un parfum foarte finut si am observat ca din ce in ce mai multe fete il folosesc si nu gasesc niciuna care sa o cunosc sa o pot intreba. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Comunity a răspuns:

Nu sunt fata happy, dar iti pot da cateva exemple. Din ceea ce spui prin " soft, dar in acelasi timp exotic" am gasit trei parfumuri se incadreaza in cerintele tale : Chloé See By Chloé Eau Fraiche o varianta mai placuta a See By Chloé, avem Roberto Cavalli Exotica si Roberto Cavalli Exotica de la Escada. Cauta produsele astea la recenzii si vezi daca iti plac, sper ca te*am ajutat :*

| Ankesenamon explică (pentru Comunity):

Iti multumesc din suflet. ma voi duce la sephora si le voi incerca! o seara frumoasa!

| Comunity a răspuns (pentru Ankesenamon):

O seara frumoasa sa ai si tu.