| ramona0506 a întrebat:

Fetelor, ce credeti ca este mai important : brandul placii de indreptat parul, sau faptul ca il indreapta ca toate celelalte? Voi dupa ce v-ati alege o placa de indreptat parul? ( Maxim 200 de lei, si reglaj pentru temperatura ). Ce parere aveti despre placa Grundig HS 8030? Personal nu am mai auzit de acest brand, dar imi place si designul si dupa specificatii mi se pare ok. Voi ce credeti?

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Rowenta sau Remington sunt cele mai bune.

| irocku a răspuns:

Pai eu mi.am ales placa mea pentru ca are tot felul de accesorii pentru bucle de toate marimile. nu pentru ca este nu stiu ce firma. sincera sa fiu nici nu stiu ce firma e...

| Karmesytta a răspuns:

Cele mai bune placi de par sunt cele de ceramica.

| DeeDeea a răspuns:

De o saptamna mi-am cumparat o placa Grundig Diamonts Collection, indreapta perfecccct, eu am parul foasrte ondulat in 2 de minute parul meu este super drept, decii ti-o recomand cu placere+ ca la unele placii de la ei iti ofera cadouri asa de dragutee, si placile nu sunt exagerat de scumpe!

| BrightsLOVE a răspuns:

Sunt de acord cu karmen...dar mie mi se pare mai mult ca brandul conteaza mai mult decat forma (doar trebuie sa fie si de calitate ca daca nu poti sati arzi prea tare parul sa nu stiu)...dar eu la placa meah de par am brandul acesta''Stilist Prefered'' si o iubesc=]. eu asta cred=]