| Selena54 a întrebat:

Ce parere aveti despre placa de par Remington S2002?
Eu o am si indreapta parul foarte bine. dar dupa ce indrept o suvita este foarte fierbinte. mi-am mai indreptat parul si inainte si totusi nu era asa de fierbinte parul dupa.are intr-o parte un fel de butonas ca sa reglezi temperatura cred eu.scrie thick si fine.si butonasul acela se misca. dar are desenat pe el niste punctulele.cu cat il invarti maimmult.cu atat sunt mai multe punculete.prima dat este unul, dupa doua, trei si patru. big grin Dar pe care ar trebui sa il las? thinking Pentru ca nu am nici cea mai vaga idee. laughing

Fundaa :X

Răspuns Câştigător
| sarah4589 a răspuns:

Daca ii asa de fierbinte inseamna ca placa ii foarte buna si ca nu trebuie sa te intinzi prea deswinking si in legatura cu butonasele...incearca sa vz pune pe al doilea si o sa vz daca e asa de cald, apoi pe al treilea si o sa iti dai tu seama cum stau lucrurile ( chiar daca ti-as sugera sa vii la mine sa te intind>sunt si voi ramane coafeza ta pe veci lollaughing )...
sper ca raspunsul tau sa fie de ajutorwinking :p :d
funda? te rog, te rogrolling on the floor

3 răspunsuri:
| sweetgirl_3609 a răspuns:

Pai primul punctisor inseamna ca nu e atat de fierbinte, doi putin mai fierbinte si tot asa pana la 4.Incearca sa il lasi la un punctulet ca sa nu iti arzi parul prea tare.Si in genere nu folosi placa prea des.Bafta!

| Selena54 explică:

Imx star eu tot pe un punctulet am lasat placa. dar e fooarte fooarte fierbinte suvita dupa ce il intind.si atunci nu dau de 2x pe aceeasi suvita ca sa nu il ard.si nici nu e nevoie. big grin

| kissmealiss a răspuns:

Trebuie sal lasi la 3 punctulete dar daca vrei sal indrepty fff tare lasi la maxim dar il poti arde"parul" sper ca am fost de ajutor kisses