| Cristinaaa57 a întrebat:

Ce parere aveti despre placa de par grundig?

Răspuns Câştigător
| MaskedMan a răspuns:

Am vorbit cu niste fete...
Si una care foloseste Grundig mi-a zis ca foloseste placa Grundig Diamonts Collection sau ceva de genu si ca cica indreapta foarte bine. Ea are parul ondulat si din cate zice ea ii face parul drept in 2 minute.

Dar totusi ea a recomandat Rowenta sau Remington

Multa bafta!

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Candava,pe vremuri prin anii 80 era una dintre firmele de renume din Occident. Magnetofoanele si televizoarele Grundig sau Philips erau printre cele mai bine cotate produse existente pe piata.In acest moment firma nu maiexista fiind preluata de firma turca Beko. Deci placii de par respective nu stiu daca i-a mai ramas si calitatea marcii germane sau doar renumele. Cele mai bune calitativ sunt cele ale faimoasei firmei Remington.

| Cred44 a răspuns:

Slabe calitativ