| deea_8087 a întrebat:

Buna fetelor, ce fond de ten imi recomandati?
P.s. :am ten normal cu putine imperfectiuni

4 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

Revlon-Colorstay

| The3w0que3n a răspuns:

Iti recomand fondul de tel de la giordani, nu e foarte scump, e acceptabil. Eu pe acesta il "folosesc" si sunt multumita.
P.S : am pus shilimelele deoarece eu nu prea folosesc fond de ten, am tenul mai inchid la culoare, si nu am cosuri sau alte imperfectiuni.

| floryroxy90 a răspuns:

Incearca unul asemanator cu asta http://miss-lady.ro/fond-de-ten-new-skin-compact-deborah,p-5554.html de la deborah eu de-astea folosesc in ultiml timp sau de la essence ca sunt ieftine si bune

| TruLeaLea a răspuns:

Bourjois e bun...pentru fiecare zi. daca vrei ceva mai serios ia Matis sau daca in genere pentru un machiaj profesional Atelier sau MAC.