| maryangelll a întrebat:

Buna fetelor! Ce parere aveti despre rimelul de la Avon SuperShock? Este bun? Dar despre Spectra Lash? Care este mai bun? Sau daca aveti alte sugestii despre rimeluri care alungesc foarte mult deoarece eu am genele am genele foarte scurte. Ma intereseaza si volumul, dar mai mult alungirea. Pretul nu conteaza atat de mult. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| GabrielaSandica a răspuns:

Supershock este pentru mult volum si arcuire iar spectralash, ai 2 trepte, pentru volum sau alungire atat. Depinde ce vrei tu la gene acum.

Eu ma inteleg super cu ambele tongue

4 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

REPREZENTANT VAND PRODUSE ORIFLAME

Oriflame vine luna de luna cu oferte tentante si produse noi. Daca doriti sa va bucurati de ele puteti comanda de la mine, trimitand e-mail pe ln_anamaria@yahoo.com. Catalogul curent e pe site, catalogul urmator il puteti vedea aici http://ro.oriflame.com/products/catalogue-viewer-next.jhtml.

| nodeerskulls a răspuns:

Eu numai supershock folosesc de cativa ani de zile, si pot spune ca nu m-am impacat asa de bine cu nici un alt rimel. Am incercat de la Maybelline, de la Rimmell...dar tot nu se comparau cu Supershockul laughing

Ti-l recomand cu caldura.

| MissyFrumy a răspuns:

Iti recomand Spectra Lash.E genial rimelul.Am o colega si ea il foloseste si are genele foarte scurte si i le alungeste si are un volum.e super!

| Marfi a răspuns:

Eu spun ca SuperShock este chiar bun.eu de obicei de acesta folosesc