| Xab a întrebat:

Hei TPU, ce parere aveti? Care este mai bun si de ce?
Mascara SuperExtend de la Avon sau Rimel Wonder Lash de la Orifflame?

2 răspunsuri:
| Mjdolhfi a răspuns:

Rimel Wonder Lash de ca Orifflame consider eu ca e cel mai bun deoarece iti face genele foarte lungi si frumoase, dar are si o calitate mai buna.In general produsele de la Orifflame sunt mai bune.[parerea mea]

| Kiss2011 a răspuns:

Am folosit de amandoua dar cel de la Orfifflame este mai bun deoarece are o calitate mai buna si iti face gene mult mai luni si mai frumoase plus ca dureaza mai mult timp si nu se scurge asa usor daca lacrimezi sau plangi.happy