| TpuNoName123 a întrebat:

Bună fetelor!
Ce modele de unghii preferaţi? French alb simplu/model sau French roşu simplu/model?
Fundiţa happy

Răspuns Câştigător
| meduzza a răspuns:

Cel mai simplu si frumos cu aspect de unghii ingrijite este french. ul alb (normal)

7 răspunsuri:
| JustInCase_1628 a răspuns:

Acum ca a venit primavara, as prefera o culoare pastelata, french sau pe toata unghia. Insa in ultimul timp prefer ombré manicure (tot o culoare pastelata) care este in trend:-)

| TpuNoName123 explică:

Mulţumesc tuturor celor care au răspuns! Apreciez toate răspunsurile, dar am dat funda primului răspuns happy

| Metamorphose a răspuns:

Nici una. Iți dau un link: http://www.intrefete.ro/......nt-8054034 deci imi place tot ce are legătură cu "ciudat". Verde, nergru sau porocaliuuu.:X

| ßєtyPєтяσηєℓα a răspuns:

French model

| alexutza071 a răspuns:

Buna! daca vrei sa-ti faci ti-as recomanda frech alb simplu fara model pentru ca daca o sa-ti faci model probabil unghia o sa para incarcata. dar asta depinde de gusturile fiecaruia.succes!

| SadWord a răspuns:

French alb(normal)happy

| TheNicool a răspuns:

Hmm... dupa parerea mea un french cu model ar fi prea incarcat. Daca vrei ceva finut iti recomand unul simplu.Culoarea care crezi tu ca ti se potriveste mai bine...si depinde si de tinuta ta. Sper ca te-am ajutat.Succes!