| timeea7 a întrebat:

Bunabatting eyelashes
Fetelor, ce parere aveti despre parfumul de la avon ``Secret Fantasy``?happy

A folosit cineva?

Multumesc:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna...happy
hmmm thinking
Cred ca e ala Roz nu thinking aparut in camp 17?
Poi daca e vb de ala e super:X miroase superb :X imi placesmug
eu te sfatuiesc sa` ti`l cumperi smug?
meritasmug
Pink of` love day dreaming:X

9 răspunsuri:
| 10011993 a răspuns:

E marfa parfumul, ca majoritatea parfumurilor de la Avon, insa eu raman fana parfumului Litte black dress:*

| Nicoleta a răspuns:

Miroase frumos, dar mai frumos miroase rare Gold, tot din C17 si persista mai mult

| Ics a răspuns:

E prea dulce sad

| кא๔ a răspuns:

Hey.salut este superb parfumul. Am vrut sa imi cumpar dar l`am vazut la o prietena si m`am dat cu el treaba este ca miroase bestial dar nu persista aproape deloc. faci cum vrei acum depinde de fiecare...:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Azi am primit comanda si parfumul miroase neasteptat de bine, aduce putin cu Pur Blanca Blush. Il recomand persoanelor romantice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, mi l-am facut cadou de Craciun si miroase super.
Imi place foarte mult!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miroase frumos poti sa il cumperi e 50lei

| Adina_6797 a răspuns:

Imi place foarte mult cum miroase:X deoarece mie imi plac parfumurile dulci:X

| katty_5175 a răspuns:

Buna. da mi l am cumparat eu de la oferta demoo. miroase bestial :X si persista ...bine acum depinde si de ph ul fiecareia.winkingdar ti l recomand sa l incerci :*...