| ramo25 a întrebat:

Buna fetelor! Ce parfum folositi?batting eyelashes sau de care imi recomandati? Si cam cat costahappy

Multumesc mult! Fundaahappy

Răspuns Câştigător
| Zuzix_3861 a răspuns:

Buna! Eu folosesc de curand Beyonce-Heat imi place mult si e persistent, e un parfum dulce, depinde si ce fel de parfum iti place, dulce sau mai spirtos. Imi mai plac mult Escada-Magnetism, Ricci Ricci -Nina Ricci, Christian Dior - Addict :X:X, daca vrei ceva mai fresh : Davidoff - Cool Water; Lancome - Hypnose :X, Christian Dior - Poison, J'adore etc. Eu zic sa te duci la Inna Center sau alt magazin cu parfumuri si sa iti alegi tu unul, sti cum e, gusturile nu se discuta. In plus, la magazin le mirosi, te mai sfatuiesti si cu vanzatoarea... Daca nu vrei ceva scump, si parfumurile de la Avon sunt bunicele! Sper sa gasesti un parfum satisfacator! :*

24 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Preferatul meu este Chanel "CHANCE".
http://www.parfumuriokazii.info/index.php?actiune=detalii&id=127

| ciufiXXXXXX a răspuns:

Pai eu nu iti recomand cine stie ce chanel si chestii scumpe... ceva nu foarte scump dar care miroase bine

1Pur blanca (eu l-am luat cu voucher la 25 lei:D)
2Secret fantasy

http://www.fragrantica.com/perfume/Avon/Secret-Fantasy-10907.html

vezi in linkul de mai sus in partea stanga niste parfumuri nu exorbitant de scumpe dar care miros fffffff bine:X

| Mary Marry a răspuns:

Buna! Draguta intrebare happy
Deci:
Nina Ricci-Nina Ricci(cel in forma de mar, Mai ales cel rosu si roz cu verde, sticlutza) in jur de 1 mil. si ceva
Calvin Klein-Euphoria in jur de 3 mil.
Givenchy-Ange ou demon in jur de 3-4 mil. A, si Imi plac toate 3 culorile, roz, albastru închis si turcoaz.
Armani-Diamonds in jur de 3 mil. si ceva
Thierry Mugler-Angel in jur de 4-5 mil. Sau tot de La Mugler-Alien in jur de 4 mil.
Gucci-Gucci by Flora in jur de 3-4 mil.
Gucci-Gucci by Gucci in jur 3-4 mil.
Gucci-Envy me tot in jur de 3-4 mil.
Dior-J'adore in jur de 4 mil.
Chanel-Mademoiselle in jur 4-5 mil.
Imi plac mai multe. dar astea sunt preferatele mele

| pinkpupix a răspuns:

Daisy by Marc Jacobs
Ricci Ricci by Nina Ricci
Armani Code by Georgio Armani
Intimatley Night by V. Beckham
Chanel Chance
Angel by Thierry Mugler

Aceastea sunt preferatele mele, dar depinde ce gusturi ai si tu. Primul este floral, penultimul fresh, iar restul puternice si dulci. Preturile sunt intre 200-350 ron

| Wonderland a răspuns:

Secret Fantasy il gasesti la avon happy

| CookieMonsterDeea a răspuns:

Eu folosesc Chanel 5 e super dar e destul de scump:X cam intre 40-80 de lei imitatiile si 200-300 lei originalul dar ambele miros la fel. orienteaza'te dupa stilul tau poate iti plac cele fresh dulci sau mai intepatoare ceva fresh eshte Adidas tropical portocaliu costa 25 de lei si mirose superrb:X

| Awndre a răspuns:

Outspoken by fergie

| bublegum a răspuns:

Outspoken by fergie
il gasesti la avon cu 90 ronwinking

| Doloresidk a răspuns:

Preferatul meu e Rouge by Christian Lacroix

| EsarfaRozZ a răspuns:

Eu foloseam bvlagri omnia, nu mai stiu cat a costat, vreo 3 mil... dar s`a terminat, si acum folosesc de la Lancome Paris Miracle Forever :X:X imi place mult astabig grin

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Ei bine, ce iti voi recomanda eu nu prea se gaseste la noi, dar daca cauti pe www.amazon.com poti gasi parfumul dorit. Deci, eu iti recomand:
Moschino
Escada
She
Purr by Katy Perry
Rebleur Fleur by Rihanna

| zapa1 a răspuns:

Cobra- cred ca acum costa aproximativ 100 lei
Midnight Pearl-cred ca intre 50-70lei
sper ca o sa-ti placa

| Azeℓℓe a răspuns:

Pai eu folosesc de la Avon;
Mie imi place foarte mult si iti recomand si tie:

Percive
Far Away
Little white dress
Little black dress
Passion Dance
Treselle
Celebre
Jett Femme
Pur Blanca
Astea costa in jur de 50 de lei apa de toaleta. Si deodorantele 12 lei.sau cand e promotie mai este si 8-9lei.

Outspoken By Fergie 90 de lei. Pe asta eu il ador; x

Sau. Escada Sexy Graffiti. Miroase frumos. e putin dulce. dar nu stiu cat costa. big grin
Amore Amore si asta miroase foarte frumos

Răspuns utilizator avertizat
| madyxo a răspuns:

Armani Mania drooling...in jur de 2-3 mil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

EU IMI iau parfumuri de la AVON ak am rare pearls si pur blanca. am avut celebre christian lacroix. si mai mult

| Lorodana a răspuns:

Folosesc Chanel Coco Mademoiselle cosya 90 lei si il gasesti aici http://www.parfumela.ro/......-dama.html

| DianaPaula14 a răspuns:

Pai eu is la avon cauta pe net si preturi destul de bune! eu folosesc Pur blanca(de la Avon)miros bine toatehttp://www.avoncosmetics.ro/PRSuite/eBrochure.page?index=1&cmpgnYrNr=201101

| Ioana_4187 a răspuns:

Eu folosesc far away de la avon. miroase foarte bine si nu este scumphappy

| ad3linush a răspuns:

Eu folosesc Far Away...de la Avon.De vreo doi ani, il ador, costa cam 45 de lei.

| lolipopgirl a răspuns:

Incearca ceva de la avon. sunt in jur de 45 lei

| andreitzadulce1 a răspuns:

Buna! Eu momentam folosesc un parfum care se numeste Idole D'Armani, eu il ador. As vrea sa iti spun ca este un parfum care e f elegant dar foarte intepator si chiar si la o pompita rezista f mult. Acum depinde si de persoane, daca tie iti plac parfumurile puternice ti- l recomand dar daca nu iti plac nu ti-l lua pentru ca o sa-ti para rau, e f puternic. Cred ca e in jur de 180 de lei thinking
Pa, sper ca te-am ajutat.

| bubbles_7077 a răspuns:

Pei eu folosesc miracle de la lancome si nu e ff scump... apa de parfum este 180 la 50 ml. dar eu il folosesc pe cel de 100happy si costa 370 lei. funda