| Mar2i4 a întrebat:

Bună fetelor! Cum as putea scapa de iritațiile in zona inghinala dupa epilare? Am o piele foarte sensibila si indiferent cum ma epilez mereu apare o iritatie, ceva sugestii?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Folosește cremă de gălbenele sau cremă Doina.

| Stefania1214 a răspuns:

Buna! Dupa ce te epilezi foloseste pudra de bebelusi pentru iritatii, dupa ce o aplici nu mai purta lenjeria intima si mai aplici din cand in cand pudra. A doua zi poti folosi lenjerie intima, dar mai aplici inainte pudra. Nu folosi haine foarte stramte, ca o sa transpiri.