| Shawty a întrebat:

Fetelor cum sa imi fac unghiile. Pana de idei. Help!

Răspuns Câştigător
| Dannie a răspuns:

File:///F:/Hunny%20Bunny/photos/kinolenta/DSC04110.JPG pe astea le-am avut eu, cred ca sunt destul de dragutse

3 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

Aici ai câteva milioane de rezultate: http://www.google.ro/......tp?/search

Apeşi pe fiecare poză în parte, apoi dai "Vedeţi imaginea la dimensiunea completă"...

| UrsuletzMicutz a răspuns:

Pai eu de obicei mi le fac colorate gen: fiecare unghie o culoare sau una cu o culoare una cu alta culoare a treia cu culoarea primei a patra cu culoare celei de-a doua si tot asawinking Deasemenea iti poti cumpara actipilduri pentru unghii. sunt foarte multe modele si arata ft. bine pe unghii.