| ♥✖nYkO✖♥ a întrebat:

Idei de id?big grinstie cineva?big grin:Xlove struck:Xpls helphappysunt in pana de ideistraight face

Răspuns Câştigător
| Tourniquet a răspuns:

Butterflies. lovee
Copil. tembeel ( sau o culoare : mov, rosu, rooz ).
Baad.romaancee ( in caz ca esti fan lady gaga chatterbox ).
bebitusz. nyko
stupidd.smilee *y*
copil.cu.vise_sperante.neimplinite ( daca vrei numai adaugi neimplinite )
draw_my_dreams.luuv
R(r=rabbit = iepure, initiala animalului tau preferat in engleza) ex : sweet.R sau R. sweety sau poti pune N de la nyko happy
sweety.niko92 ( anul in care esti nascuta )
nyko. purple92(culoarea ta pref in engleza, anul in care esti nascuta).
nimeni.x.nimic

Sa imi dai mesaj daca ti-au placut kiss.

4 răspunsuri:
| HBK a răspuns:

Plec_la_bunica, scufita_modernizata, dorm_linistit, nimeni_nu_merge, sunt_tare, oscarul_meu.

| Zâmbărici a răspuns:

Id_facut_in_pana_de_ideibig grinlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu_eu_eu_eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Praji_punk
toxic_princess
supradoza_dwe_vise_interziseee
vise_toxice