| anonim_4396 a întrebat:

Buna fetelor! Cum va place sa aveti unghiile(lungi sau scurte, patrate sau rotunde) si de ce? happy
... funitza si voturi...

Răspuns Câştigător
| QueenS a răspuns:

Lungii :X:X:X
patrate...

unghiile lungi sunt mai sexy love struck

8 răspunsuri:
| aDDa_4644 a răspuns:

Putin trecute de buricul degetului si patrate; x

| Roxy9809 a răspuns:

Scurte si rotunde pentru ca nu ma pot abtine sa le rod.

| Libelle a răspuns:

Lungi dar nu exagerat.
Patrate dar pe alea de la degetul aratator nu le pot da forma asa patratatongue
De ce? Ca sunt frumoase asahappy

| Lolololalali a răspuns:

Ingrijite.
Poate si lungi, dar nu exagerat.

| MyLife a răspuns:

Pai unghiile skurte, patrate si ingrijite sunt acum la moda.happychiar si multe vedete le prefera...pentru ca nu iti ea foarte mult sa le ingrijesti doar le faci un pic de forma le dai cu ojai si pile pentru stralucire si ai unghii perfecte.bafta.kiss

| elena_2091 a răspuns:

Buna! mie imi place sa am unghiile scurte pentru ca eu ma joc mult handball, basket... si daca am unghiile mari si ma joc aceste jocuri mi le rup

| XastamikaX a răspuns:

Multa lume le prefera lungi dar un le prefer potrivite pentru ca sunt mai usor de ingrijit si patrate pentru ca le da o forma mai frumoasa.
Funda ca ti-am raspuns primabig grin?

| Love_6750 a răspuns:

Lungi si patrate, dar uneori si rotunde. Daca sunt asa pot lucra mai bine. fundita?