| SurduL a întrebat:

Buna fetelor.cum vi se par baietii care se tund mai scurt si isi fac tepi si la spate adica pe ceafabig grinbig grintongue

Răspuns Câştigător
| Addicted2Chocolate a răspuns:

Sincera sa fiu,nu-mi pot forma o imagine pentru a-mi da seama cum ar arata,dar totusi daca e ca acel baiat sa-si faca "tepi",as prefera sa o faca doar in fata pentru ca in spate, ar fi cam exagerat, parerea mea.

2 răspunsuri:
| KriSt3n a răspuns:

Eu unaa...respect baietii care.si lasa parul` mare.indiferent ca e cret sau drept!; x mi se pare o prostie sa te tunzi. Dar daca te mananca undeva si te tunzi nu am nimic impotriva cu tzepii. Depinde si d baiat...ca daca lui nu ii sta bine straight facehappyin fine din parteea mea, sa nu te tunzi! :*

| bkmad a răspuns:

Urat, ca de cocalar. parerea mea fara suparare.