| Dianatips a întrebat:

Unde as putea gasi, pe net, pulovere putin mai lungi in spate si scurte in fata, relativ grosute si colanti crosetati cu reni sau fulgi de nea? M-as bucura daca mi-ati da link-uri, in caz ca stiti

Răspuns Câştigător
| HolyPotato a răspuns:

Eu am gasit astfel de colanti la Terranova (cu reni) dar sunt un pic cam scumpi, gasesti la Takko mai ieftini cu modele de fulg, daca inca nu au schimbat colectia. (poti cauta acolo printre hainele cu reduceri, eu acolo i-am gasit laughing )
Cat despre pulovere, cred ca tot acolo ai putea gasi, sau incearca la Bershka, C&A si New Yorker, eventual la H&M, dar nu sunt prea sigura.
Sper ca te-am ajutatwinking

| Dianatips explică (pentru HolyPotato):

Din pacate in Baia Mare nu este Terranova si nici Bershka, iar H&M-ul se deschide in martie laughing
Am sa trec in schimb maine pe la Takko si C&A. Multumesc

| HolyPotato a răspuns (pentru Dianatips):

Pacat....cu placere oricum :p

3 răspunsuri:
| ellagabry901 a răspuns:

Uite aici un site : www.miniprix.ro au lucruri faine :)