| AnneMariy1 a întrebat:

Hei TPU...
Mmm...Am si eu o intrebare...
Stiti puloverele acelea cu maneci foarte lungi care aproape iti acopera toata palma? Gen Alternative Scene, Rock, Punk-rock, etc? De unde as putea sa-mi iau, pentru ca am cautat mai peste tot, dar n-am gasit nimic ca lumea, ci doar "pulovere ca cele de la prezentarile de moda". Alea scurte, eventual cu paiete sau mai stiu eu ce alte prostii...
Daca puteti sa-mi lasati si un link ar fi super...Mersi...
* Funda *

1 răspuns:
| ChocoHeart a răspuns:

Cauta pulovere inchise la culoare si ia-ti unele mari gen XL sau XXL.