| Aly28 a întrebat:

Buna fetelorbig grinAti incercat tratamente corporale pana acum-electrostimulare, impachetari, cavitie, etc? Mie nu-mi place sa fac sport si ma gandeam daca ar fi asta o alternativa? Au dat rezultate aceste tratamente? funda

Răspuns Câştigător
| papusikatha a răspuns:

Dau rezultate pentru scurta durata.Gandeste-te ca sportul ajuta la tonifiere, intarirea muschilor + sanatate! Deci impusti mai multi iepuri dintr-o lovitura, si nici nu cheltui o gramada de bani.

1 răspuns:
| NadoluRobert1 a răspuns:

Depinde și de cine furnizează tratamentele. Eu iți recomand salonul Bonton, dar și mișcare zilnică
https://www.salonbonton.ro/tratamente/tratamente-corporale/