| AvalohAlyn a întrebat:

A incercat cineva centurile pentru slabit cu vibratii si electrostimulare? De la tv. S-au vazut rezultate sau sunt nimicuri? Sunt bune de ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Nu sunt bune de nimic. Dieta+sport e singura schema eficienta.

| AlexDFY a răspuns:

Adica vrei sa spui ca oamenii care fac sala de luni intregi, fetele care merg la fitness, si batranii care alearga foarte mult, ar putea sa cumpere o centura, sa stea la televizor pe canapea, si sa slabeasca?

| AvalohAlyn explică (pentru AlexDFY):

Nu stiu...ma gandeam si eu...laughing

| Lavinia_Clonoschi_1974 a răspuns:

Tot ce vezi la tv (reclamele) te mint daca ar merge ai vedea ca acelce produse apar la magazine, farmacii etc.