| Anonymus_4606 a întrebat:

Cine a incercat si poate sa-mi spuna si mie ce impachetari, creme, geluri, solutii sau trucuri imi recomanda pentru diminuarea aspectului de celulita, fermitate si pierderea a catorva cm? Tin sa precizez ca mananc sanatos, la ore fixe si fac si sport zilnic, dar vreau sa combin toate acestea si cu tratamente corporale. Sper ca sa ma puteti ajuta! Cine da cel mai complex raspuns primeste funda:* Multumesc mult si astept raspunsurile voastre!

3 răspunsuri:
| curioasa01 a răspuns:

Masajul zilnic în zonele cu probleme. cam 10-15 minute, ideal ar fi de 2 ori pe zi. sunte pe youtube nişte videouri cu metoda de masaj. în plus, consumul de apă (2 litri/zi) ajută.
cremele/ gelurile au efect redus, acţionează doar superficial.
dar, să nu uităm că fiecare organism reacţionează diferit.

| Eminem2012 a răspuns:

Incearca crema anticelulita Supliform...Este ff buna, dar trebuie folosita zilnic timp de 2 saptamani. de 2-3 ori pe zi cu masaj...Pt ca trebuie sa stai la caldura dupa ce te dai mult mai eficient ar fi sa te invelesti in folie 10 min si o sa transpiri dar isi face efectul mai mult mai binebig grin

| cld2011 a răspuns:

Masajul zilnic cu crema anticelulitica revicel este foarte bun.
se poate cumpara de pe net sau de la plafaruri