| Tmcn a întrebat:

Fetelor, de unde aş putea cumpăra un lac de unghii negru, mat? Să fie bun, nu prea gros să nu îl poţi întinde pe unghii. În afară de OPI, stiţi altele în care raportul calitate/preţ e acceptabil?

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

De la Farmasi!
Găseşti în orice magazin de cosmetice sau plafar.
Costă în jur de 7-10 lei.
Baftă!

| callie2 a răspuns:

Poti sa iti cumperi doar lac transparent mat si sa faci orice oja care o porti mata. In afara de OPI mai gasesti la Orlyhappy

| Classy a răspuns:

Pai poti cauta pe internet lacul de unghii marca Peggy Sage ( sper sa fi scris bine ). Bafta!

| Bondarel99 a răspuns:

Eu am de la orkide si e foarte bun, am dat doar 2 lei pe el si sunt destul de bune lacurile lor, au atat game de lacuri mate cat si mai subtiri sau sidefate.Gasesti la orice magazin cu produse cosmetice si la orice hipermarket.