| DydyDidii a întrebat:

Hei fetelor,stiti cumva de unde as putea cumpara pudra alba pentru machiaj? Ma refer la pudra aceea cu care poti realiza makeup-uri de hallowen,nu la cea translucida.
Daca stie cineva, va rog sa imi spuneti.(eventual sa aiba si un pret acceptabil)
Dau FUNDITA happy

3 răspunsuri:
| SaschaM a răspuns:

Daca esti din Bucuresti iti dau eu una gratis. Am facut un curs de machiaj si ne-a dat in trusa si eu nu mai am la ce s-o folosesc.

| DydyDidii explică (pentru SaschaM):

Sunt din Bucuresti, ai putea sa imi dai un link cu profilul tau de facebook si sa iti trimit un mesaj privat?