| MissDelevingne a întrebat:

fetelor! Folosesc Syoss, spray termorezistent pentru protectia parului intins cu placa.Nu da rezultate doar umezeste parul si chiar nu-l pot inrindesad
Ce alte produse bune as mai putea folosi pentru a avea un par bine intins si pentru a preveni arderea lui?

3 răspunsuri:
| LoOvE a răspuns:

Bv capsuna

| Fara a răspuns:

Pai dupa ce iti faci baie pe parul umed aplica spuma de par garnier pentru par deteriorat si dupa aia usucal cu feonul sau fate cu placa

| Căpşunăăă a răspuns:

Buna.
Tu ai spus ca folosesti Syoss,dar Spray. Eu folosesc Syoss balsam.
Acum folosesc balsam Repair Therapy pentru ca si eu imi indreptam parul, pana l`am descoperit (acest balsam) care imi face un par absolut superb si dupa ce dorm o noapte cu el desprins, mi se indreapta de la sine.doar varfurile raman rebele,dar mie imi place cum imi sta.
Dupa ce termin cu acest balsam Repair Therapy vreau sa`mi cumpar tot balsam de la Syoss (este unul care iti face parul drept).Am auzit ca este foarte foarte bun.
Iti recomand sa incerci.
Oricum, spray`ul nu stiu daca are mare efect yawn
Sper ca te-am ajutat.
(Nu ti`l mai intinde cu placa, pentru ca o sa regreti.Asa am facut si eu.Pana am descoperit ca imi place parul meu si fara sa intind cu placa.doar sa stiu sa-l aranjez)
Funda? happy