| anonim_4396 a întrebat:

Buna fetelor.Imi puteti spune ce crema/gel anticelulitic da rezultate si il recomandati. Dar va rog sa raspundeti din propria experienta ca de auzit am auzit si eu multe.Ms

7 răspunsuri:
| Brigitta a răspuns:

Eu am avut rezultate cu Galenic-Elancyl si Vichy, dar numai cu o perie din acea speciala big grin

| Vyio a răspuns:

Cellulight si Bodyshape de la Elmiplant. Mai bune decat multe alte creme mai scumpe.

| M.madallina a răspuns:

Niciuna nu da rezultat.crezi ca daca dai cu o crema scapi de celulita?

| leny a răspuns:

Crema de la vichy e buna.la mine chiar a avut efect... poti incerca si dusurile scotiene.acestea iti stimuleaza circulatia sangelui si chiar "reduc"celulita

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mananca ananas proaspat si incearca creme anticelulitice pe baza de cafeina, sunt unicele lucruri, in afara de masaj, care rup fibra de colagen.restul sunt povesti.mananca sanatos si fa multa miscare pentru a ajuta la drenarea sistemului limfatic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Folosesc de la Forever, este o cremă termică. Sunt mulțumită de rezultat.
În general cele termice dau rezultate.
Pa, pa.

| mella a răspuns:

Eu am folosit crema Iodase Complex de la NAtural project...se gaseste doar pe net.au un magazin de vanzare online