| rebeca a întrebat:

Buna fetelor.Imi spuneti va rog cele care folositi ce preferati... Avene, Uriage, Vichi sau La Roche Posay? Intreb mai mult pentru apa termala.Multumesc frumos

Răspuns Câştigător
| mama lu' stefan a răspuns:

Avene - e f. bun. Vichy - mai mult reclama de ei. Eu imi comand produsele in general de afara - produsele care se aduc in Romania - desi sunt la preturi exorbitante sunt calitate pentru. Europa de est.
Uite aici www.iulia-cumpara-pantofi.ro - poti vorbi pe chat direct si gasesti tot ce vrei, chiar daca nu au postat pe site.

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Avene - 100%.winking big grin Imi place foarte mult. De Vichi parca n-am fost multumita pe de plin, iar pe celelalte doua inca nu am folosit (creme - da, apa termala - inca nu). peace sign

| laura23 a răspuns:

Avene

| pau89 a răspuns:

Roche Posay

| Fvn a răspuns:

Apa termala de la Vichy e fff buna!