| irinutsaa a întrebat:

fetelor!

in campania 8 avon, am facut o comanda de 450 lei si vreau sa va spun ca de fiecare data primeam cate ceva, indiferent de comanda care o strangeam dar in campania asta de ce nu am primti absolut nimic? straight face am ramas foarte dezamagita.

Voi ati mai patit asa?

Multumesc!

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

I-a ajuns criza!

| kr.mdy a răspuns:

Reprezentanta ta cred ca a pus deoparte bonusul.

| justdanceklihkuugiuhb a răspuns:

Pai doar de joi 27. 05 este campania 8 ai pus deja comanda sau te refereai la campania 7?
in camp. 6 si 7 era ceva cu bijuterii si iti veneau in campania 7 vormbeste mai bine cu coordonatorul tauhappy

Răspuns utilizator avertizat
| chiciudeanlarisaioana a răspuns:

Depinde si de cat timp esti in avon.in campania 7 daca ai facut comanda de produse d la avon color de 120 lei primesti in campania 8 o genta.nu de fiecare data o sa primesti ceva daca nu indeplinsti conditile.pentru mai multe intra pe chiciudeanlarisaioana@yahoo.com