| cokko a întrebat:

Buna fetelor, mai e putin si incepem scoala, eu trec a 11-a, intrebarea este cu ce sa ma imbrac? apoi cum sa imi fac parul, vreau o tinuta chic, sexy si in acelasi timp eleganta? ce imi recomandati? help me!

Răspuns Câştigător
| Alexandra216 a răspuns:

Pai daca vrei sa fii eleganta, in prima zi te poti imbraca cu o fusta si niste opincute, cizme crosetate sau tocuri, daca ai voie. Si un maieu mulat pe corp. Iar parul, daca e drept fa-i niste bucle si daca e cret indreapta-l cu placa. Machiajul...pai ceva simplu. Putin fond de ten, rimel si poate tus, luciul de buze si esti gata. Sper ca ti-am fost de ajutor. happy

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ce tinuta asa chic vrei,doar nu te duci in club,mergi la scoala, da?
Parul lasat pe spate, prins intr-o coada simpla sau coc.
Fusta cu o camasuta, un sacou, niste sandale.
Multumita?!
Te pup!

| cokko explică (pentru anonim_4396):

O tinuta chic, nu trebuie neaparat sa fie la ce te referi tu, de club, o poti face din blugi, sacou, un maieu si o pereche de pantofi, chic nu inseamna sexy! oricum, merci!

| Kristinnaaa a răspuns:

Hei, poți găsi aici mai multe idei de ținute: http://sanduirina.com/back-to-school-2013-care-este-stilul-tau/

Baftă!

| MikeyMinnieMouse a răspuns:

Mai Niste cizme crosesate blugi faini si un maieu si o flanea cu nasturi in fata care sa o tii descheiata big grin Despre par ar fi fain sa ti-l ondulezi :*