| AnneMary16 a întrebat:

Fetelor! am o intrebare! cum ma poti imbrac intr-o tinuta de scoala la moda?

Răspuns Câştigător
| Armenianeek a răspuns:

Blugi, un tricou și o cămașă deasupra desfăcută și cu mânecile suflecate
sau
Pantaloni mulați negri și o helancă neagră simplă cu un lănțișor finuț la gât
sau
Blugi negri cu cizme lungi până pe la genunchi (dacă ești înaltă cu picioare lungi) cu un pulover tricotat
sau
Pantaloni simpli cu o bluză în culoarea favorită și niște pantofi sau teniși asortați

În fine, holul școlii nu e podium dar îmbracă-te cu gust, depinde și ce vârstă ai laughing

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Eu te pot imbraca? Asa ai scris.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Purtând haine.

| kiri11 a răspuns:

Din cate stiam eu, la scoala te duci sa inveti... nu sa fi la moda laughing