| anonim_4396 a întrebat:

Buna fetelor! Merita sa comand mini apa de parfum "Today Tomorrow Forever" la 4ml? Mi se pare convenabil 20 lei + il ador.
Este prea mic oare?

9 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Nu are rost sa dai 20 de leu pentu o sticluta de 4 ml. Parfumul de 50 de ml este 60 de lei deci clar nu se merita. Mai bine mai stange 40 de lei si i-ati flaconul de 50 ml.

| mona a răspuns:

Ti se pare convenabil dar se termina prea repede ca e mic la 4 ml, mai bine mai pui ceva pe langa si iti iei unu mai mare, iesi mai bine asa

| Elly213 a răspuns:

Chiar nu are rost.Incearca sa economisesti si cand va fi o reducere buna nu sta pe ganduri si comanda! Nu mi se pare ok 20 de lei 4 ml.Cel mai bine e sa astepti.

| mixxjim a răspuns:

Daca nu ai bani sa-ti iei un flacon mai mare si-l adori ia-ti-l pana strangi bani sa-ti iei unul mai mare. Fa si tu socoteala daca e convenabil, daca 4 ml e 20 de lei cat te-ar ajunge 100 de ml la pretul asta? 500 de lei. Nu stiu cat e un flacon mai mare, dar nu cred sa fie 500 de lei, deci nu e chiar convenabil happy

| Hieer a răspuns:

Eu am dela mic..la 4ml, si chiar ai multa vreme din el.happy...parerea mea.

Sper ca te-am ajutat!

| EvaneSScence a răspuns:

E foarte mic. Astea sunt asa, de moft, ca idee sa vezi cum e. Nici nu poti spune ca e de poseta. Mai bine iti iei o sticla mare cand aduni banii.

| AmanoYuno a răspuns:

Gandeste-te ca este cat o mostra pe care ti-o da gratis la magazin sau foarte putin mai mare.aia la 20 lei? nu prea...mai bine ti-l iei la 30-100ml

| Goooogle a răspuns:

Din fericire pentru mine prietena mea lucreaza cu chestii din astea, drept urmare si eu sunt "obligat" sa le stiu, da sticluta este mica dar are are un miros excelent acum depinde de ce vrei tu, unul doar de dat o data la o petrecere ceva sau sa te tina mai mult...

| Strumpfi a răspuns:

20 de lei 4 ml? Nu e o afacere prea buna! Mai bine mai strangi niste bani si iti iei una mai mare!:*