| whiterose26 a întrebat:

Buna fetelor! Am de vanzare un parfum Today TOMORROW Always de la Avon ( consumat pe jumatate), un parfum Far Away Dreams, tot de la Avon ( consumat vreo 10 pufuri) si un Parfum La Rive, similar Lacoste- Touch of Pink(nou).Le dau pe toate 3 cu 55 lei.E cineva interesat?:*

4 răspunsuri:
| Lorena1814 a răspuns:

Cine crezi ca o sa iti cumpere tie parfumurile consumate acum sincer

| whiterose26 explică (pentru Lorena1814):

Tu nu vezi ca intrebarea e din 2012 si tu raspunzi ca desteapta in 2014? SINCER

| Lorena1814 a răspuns (pentru whiterose26):

Wow tu crezi ca m-am uitat la data ca m-a si intresat daca am gasit-o am raspuns

| whiterose26 explică (pentru Lorena1814):

Ai raspuns sa fi sigura ca te bagi in seama. PA!