| Echo_9851 a întrebat:

fetelor o intrebare.salvari merg cu sandalele? dau funda pentru cel mai bun rasp:X:X

Răspuns Câştigător
| Maya_8462 a răspuns:

Mai si intrebi? Merge de minune.
BIneinteles ca trebuie sa le potrivesti:x
http://3.bp.blogspot.com/......mpants.jpg

Nu o culoare de un fel si una de un fel. toate de aceiasi culoare:x

Fundita?

4 răspunsuri:
| Dianaa94 a răspuns:

Depinde ce fel de sandale (stiu ca merg cu acelea tip gladiator)winking

| Clauuu a răspuns:

Buna.da.salvarii merg cu sandale.atat cu cele cu toc, dar si cele fara...bineinteles nu cu toate.asa ca mai intai ar trebui sa iti cumperi salvari si apoi ti.ai imagina cam cu ce fel de sandale ti.ar sta bine.dar de ce nu preferi niste pantofi cu platforma care sunt foarte la moda.si care merg chiar foarte bine.big grin

| maria_1641 a răspuns:

Doamne ceea mai buna combinatie asta e incearcoo!

| Echo_9851 explică:

Multumesc pentru toate raspunsurile primul raspuns are fundita restul vot:X