| SheCanFlyy a întrebat:

Buna fetelor:*. Peste cateva luni o sa vina si banchetu de sfarsit de clasa a 8a. Vreau sa imi iau o rochie de aici http://www.cristallini.ro/rochii-cocktail/baby-doll?p=1. Cine si-a mai luat de acolo? Se merita banii? Fundaa

1 răspuns:
| smileforme01 a răspuns:

Nu ar trebui sa-ti iei o rochita fff sofisticata si ff scumpa daca stii ca dupa ce se termina banchetul nu o sa o mai porti.asa am patit si eu si acum sta in dulaphappy ei bine sper sa-mi asculti sfatul si sa nu dai 7 milioane pe o rochita:*