| mygirl a întrebat:

Buna fetelor! Preferati oja alba sau lacul de unghii?

Răspuns Câştigător
| Ellaa98 a răspuns:

Eu prefer lacul de unghii mai mult.

19 răspunsuri:
| Biby a răspuns:

Buna.
Prefer lacul de unghii.

| anutza a răspuns:

Iti poti face french alb si dai cu lac dupa happy

| NoNameJunior a răspuns:

Eu prefer oja alba.

| mona a răspuns:

Lacu de unghii

| DakotaRoyse a răspuns:

Oja e tot aia cu lacul de unghii.

| Skylerx a răspuns:

Lacul de unghii este mai discret dar totusi oja alba se potriveste mai bine cu hainele. Deci, raspunsul meu: oja alba. big grin

| IcsD a răspuns:

Lac transparent!

| ღAncaღ a răspuns:

Salut! pai eu as prefera ambele, cu oja alba imi fac unghiile french si cu lacul, imi fac unghiile sa luceasca! dar mai mult as prefera lacul...

| Electrik a răspuns:

Lacul trensparent, ca de multe ori uit sa imi sterg unghiile inainte de scoala. Macar asa nu s-ar mai vedea big grin.

| alina_9433 a răspuns:

Eu prefer lacul de unghii

| Dany19 a răspuns:

Lacul de unghii!

| Jane_6633 a răspuns:

Lacul de unghii :d

| goldheart a răspuns:

Buna! Eu prefer lacul de unghii, pentru care optez in zilele de scoala. Oja alba o folosesc mai mult pentru manichiura frantuzeasca. Fundita? :*:*

| kittykat a răspuns:

Oja alba

| Here4u a răspuns:

Amestecate! Dai cu oja alba doar pe varful unghiei si apoi cu lac peste. Dar daca nu iti iese doar din mana, poti pune scoci pe restul unghiei, si lasi doar varful. Manichiura se numeste FRENCH. funda? please:*:*big grinbig grin

| Abcdadetrtf a răspuns:

Lac

| Kiaseng a răspuns:

Pentru unghii, eu le folosesc pe amandoua. Mai intai imi dau cu oja. Dupa ce se usuca, imi dau cu lac. fundita?

| byby66 a răspuns:

Lacul de ungii

| mihaela_7115 a răspuns:

Eu zic lacul de unghi!