| Inela a întrebat:

Hei fetelor! Voi ce culoare pentru lacul de unghii ati alege: albastru pal, roz-coral sau negru? happy :*

11 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Roz coral.

| CautNume a răspuns:

Negru

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Dintre cele trei nuanţe cu siguranţă aş alege rozul coral.
Este cel mai frumos şi dă o nunaţă de eleganţă.
Şi albastrul pal este drăguţ însă rozul coral este mult mai preferat de majoritatea fetelor.
Personal, nu îmi place negrul aproape deloc.
Pa-pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Eu am avut si unghii negre si mi-a stat foarte bine, insa as merge mai mult pe roz-coral, este o culoare splendida!
Te pup!

| AwaZoh98 a răspuns:

Clar roz-coral :X
Intotdeauna naturalul e mai frumos! big grin

| alexblack00 a răspuns:

Roz colar e mai tare sunt baiat dar imi place cand vad la iubita mea

| Kiasm a răspuns:

Cred ca depinde de vestimentatie, eu as prefera negru. Dar, catand la faptul ca a venit vara atunci optez pentru albastru pal.

| eualexandra321 a răspuns:

Roz coral

| Sunnywaves17 a răspuns:

Albastru-pal

| Stefanniaa a răspuns:

Pai. eu cu siguranta as alege lacul simplu adica ALB dar l-as mai alege si pe cel roz-coral!