| Alex_9701 a întrebat:

Buna fetelor se apropie ziua si as vreau sa imi aranjez parul cu placa ceva
ideii dau funda tutoriale de pe youtube daca se poate in romana dar daca nu in engleza sau alceva dar mentionej ori sfara placa sau cu placa ca undulator nu am si vreau video

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Biia14 a răspuns:

Scump-o nu mai folosi placa pentru ca iti arde parul.La mine la salon vin o gramada de fete care au parul ars si le aplic o gramada de tratamente pentru ca folosesc placa.Ai mare grija de parul tau! Incearca alte metode de a-ti face parul infara de placa.Mult succes! Funda?:*