| denisaruxandra a întrebat:

Buna vreau sa imi aranjez parul cu placa (nu vreau sa spuneti ca arde sau alceva) tutoriale de pe youtube dar sa fie buclu ceva mai frumos

5 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Ai aici un tutorial interesant http://www.youtube.com/watch?v=8Y2kMXdcZbU

| WedDye a răspuns:

Nu iti trebuie nici un video [sincer] cat de greu este sa iti aranjezi parul cu placa... Eu mi-l indrept in fiecare zi si as zice ca arata destul de binisor asa ca daca iei fiecare suvita in parte si o indrepti totul o sa arate bine big grin kiss