| Bleed a întrebat:

Buna fetelor! Stiti cumva un sampon pentru cresterea rapida a parului?
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| IrisMov a răspuns:

Nu stiu daca exista vreun sampon pentru asta, dar uleiul de ricin are un efect similar.

1 răspuns:
| NaturalClean a răspuns:

Te invit sa folosesti samponul natural NaturalClean cu ulei de masline si ulei de cocos. Este facut exclusiv din uleiuri vegetale, si este cu 25% reducere in aceasta luna. Este ideal pentru regenerarea firului de par si hidratatrea scalpului. Pentru un efect mai rapid, recomand si uleiul tratament cu ulei de porumb si rozmarin, la pret redus de asemenea cu 25%.
Te astept pe blog pentru detalii. http://lotiuninaturale.blogspot.com/