| nicole94 a întrebat:

Buna fetelor.:* stiti tratamente sau ceva impotriva caderii parului si sa opreasca caderea chatterbox.big grin merci

5 răspunsuri:
| Diana_6668 a răspuns:

Pai si mie imi cade, dar nu stiu ce sa fac.mama zicea sa mergem la doctorchatterbox

| LostHappiness a răspuns:

Poti incerca sa te speli cu un sampon special, sau galbenus de ou parca thinking Bafta!

| pink_7086 a răspuns:

Buna!happy

Si eu am avut aceiasi problema. Sa nu crezi in sampoane si pastilechatterbox ...am incercat si eu, insa fara niciun rezultat. Incearca sa consumi alimente cu ZINC ( ficat de pui, de vita, nuci, alune, somon, fructe, legume).

sper ca te-am ajutathappy

pa-pa:-H

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...masca de par am auzit ca e bunakiss