| Rose_2860 a întrebat:

Imi cade parul. Stiti niste tratamente naturiste impotriva caderii parului? Dar cu rezultate sigure.

2 răspunsuri:
| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Ulei de ricin, iti zic din proprie experienta cumperi de la farmacie si dai la radacina paruluitongue poti da si pe gene daca le ai mici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Varsta si mostenirea genetica. mie mi-a cazut deja.in crestet.mai am de-o baie si raman chel. da tu de ce vrei sa scapi de par? de vrei ceva pentru caderea parului?