| gabryelle a întrebat:

Buna fetelor. Stiti vreo doamna din galati care sa ofere servicii de cosmetica si hairstyle la domiciliu? Pensat, vopsit par, manichiura, pedichiura etc. dar sa aiba si preturi acceptabile.

6 răspunsuri:
| sonya a răspuns:

Buna. Cunosc pe cineva, doar ca trebuie sa te duci tu la ea. Preturile sunt acceptabile, crede-ma.

Răspuns utilizator avertizat
| sonya a răspuns (pentru gabryelle):

Hmm, asta inseamna ca oricine ar veni trebuie sa aduca toate ustensilele. Dar unde stai?

Răspuns utilizator avertizat
| sonya a răspuns (pentru gabryelle):

Imi poti lasa un numar de telefon in privat sau o adresa de mail si te pun in legatura cu persoana respectiva. Nu pot vorbi in numele ei. E ok sa iei direct legatura pentru ca asa cum am spus e putin mai dificil cu caratul ustensilelor. Sunt mai multe lucruri

Răspuns utilizator avertizat